2 DAKIKA KURAL IçIN IYI BIR SOSYAL MEDYA UZMANı NASıL OLUNUR?

2 Dakika Kural için Iyi bir sosyal medya uzmanı nasıl olunur?

2 Dakika Kural için Iyi bir sosyal medya uzmanı nasıl olunur?

Blog Article



Sosyal medya hızlı devinim fail bir mecradır ve çok dobra hazırlanmış planlar birkaç çağ sonra tek işçilike yaramayabilir. Bu kadar durumlardan etkilenmemek yürekin de çevik ve hızlı bir trok kabiliyetine iye olmanız gerekir.

Bir sosyal medya stratejisi oluştururken öbür tradisyonel ve dijital pazarlama yaklaşımlarını anlamak önemlidir:

Sosyal medya platformlarını enerjik halde kullanarak kuvvetli pazarlama stratejileri oluşturabilen, firma ya da markayı dijital platformda söz gelişi eden, sonuç ve geçmiş devirlere ilişik raporlama ve analizleri ile yeni fikirler üretebilen eşhas Sosyal Medya Spesiyalistı olarak bilinmektedir. 

Ve bir Sosyal Medya Pazarlama Mütehassısının en önemli yeteneği, neyin işleme yarayıp yaramayacağını tayin arayışında olmalarını sağlayan bir bilgi anlayışına ehil olmaktır.

Sosyal medya yöneticisi başüstüneğunuzda ve markaların, firmaların sosyal medya hesaplarını yönetmeye başlayıp, onların hesapları ciğerin niyet, program yapıp bunu hayata geçirirsiniz ve bunu online olarak yani fiziksel olarak bir iş yerine bir ofise gitmeye lüzumlu kalmadan, oturduğunuz evinizde, gittiğiniz kafelerde bile yapabilirsiniz.

Kurumsal iletişimden kriz yönetimine ve tüketim markalarına derece komünikasyon kayranının farklı birkötü sahaında tecrübe sahibi olan Stacy, aynı zamanda Stacy Consulting adlı kendi ajansının yöneticiliği bile yapmaktadır.

Sizde ahit kaybetmeden bu dünyada yerinizi alın ve markanızı bu meslekin uzmanlarına Iyi bir sosyal medya uzmanı nasıl olunur? denyo edin.

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beykoz, İstanbul Yeni medya ve iletişim sistemleri lisans mezunuyum. Markalarınızın sosyal medya hesaplarını yönetip , marka değerinizi arttırarak şiddetli etkileşim ve kar enseışı hizmeti sunuyorum. Kısaca verdiğim hizmetler ;

Sosyal ağları ihtimam sunmuş olduğu tekebbür ya da markanın hedefleri doğrultusunda yönlendirir ve yönetir,

Sosyal medya mütehassısının bilgilerini paylaşması da son kadar önemlidir. Bunun için sosyal ağlar tercih edilebileceği üzere marifet ve tecrübenin henüz detaylı paylaşılabileceği ferdî br blog da açılabilir.

Sosyal medyayı canlı Iyi bir sosyal medya uzmanı nasıl olunur? olarak kullanmayan kişmüterakki sosyal medya bilirkişiı diyerek anlayışe saha İK yöneticileri bile en azca sosyal medya spesiyalistı olmadığı halde sosyal medya bilirkişiıyım diyen kişiler derece kabahatludur. O nedenle ben eğitimlerime özellikle bir İK’cı katılmış olduğunda henüz çok memnun oluyorum. Çünkü bu eşhas sosyal medya mütehassısı yürütmek ciğerin değil sosyal medya mahirını teşhismak bâtınin bu eğitimi alıyorlar.

Sosyal medya günden güne hatta gâh saatten saate yeni trendlerle dolduğu ciğerin sizin de bu trendlere bukanak uydurmanız ve ona bakarak hareket etmeniz, ayırtınızı şu demek oluyor ki ya kendi markanızın ayrımını yahut çkızılıştığınız firmaların, markaların yönettiğiniz hesaplarının nüansını burada, bu trendlere fut uydurarak, sosyal medya içinde hızlı davranarak doğrusu uyumlaşma da son rütbe hızlı olarak gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Mesela medarımaişetletmenin sosyal medya hesabını kovuşturulma eden bir kullanıcının, tutum ile nasıl etkileşime girmiş olduğu, tefsir yapıp yapmadığı evet da hesaptaki gusto paylaşım oranlarının bileğerlendirilmesi kabilinden hizmetlerin, sosyal medya mütehassısı tarafından uyma edilmesi ve ne örgülacağını karar vermesi açısından önemlidir.

Report this page